בניית דגמים

TAVNOGRAPH

בניית דגמים לפני ייצור סדרתי

בשלב פיתוח המוצר, תהליך בניית הדגמים מאפשר ללקוח לבחון מוצר לייצור סדרתי בטרם הוא משקיע בייצור תבנית יקרה. חשיבות מהותית נודעת לתהליך בניית דגם איכותית, אף על פי שבתהליך זה נוצר בסופו של דבר מוצר בודד, או כמות מועטה של מוצרים, לבחינה ראשונית של הלקוח.
ייצור דגם איכותי ומדויק של מוצר טרם ייצורו הסדרתי, תאפשר בחינה מעמיקה ומדוקדקת של תפקודו, הריאליות בייצורו ובהפצתו, בנייה או תיקון של תכניות עסקיות ותכנון ייצור ומכירה שלו, וכן בחינת השימוש בו, הנדסת האנוש שלו וכולי, הלכה למעשה.
מכאן, לא יהיה מוגזם לומר שבהליכים רבים ייצור מוצלח של דגש המוצר יקבע את המשך חיי המוצר.
צוות בניית הדגמים המקצועי של תבנוגרף טייוואן יידע להציע לך ייצור של דגם מדויק באיכות גבוהה מאוד ובתצורה כמעט זהה לזו של המוצר הסופי שלך. בנוסף, נאפשר עבור הדגם שלך תהליכי גימור, צביעה, והרכבה בדומה לאלה שעוברים מוצרים המיוצרים באופן סדרתי. בסופו של התהליך, תקבל מוצר מוגמר, שניראה זהה למוצר הסופי שתכננת, על בסיסו תוכל לקבל החלטות ייצור, לעדכן את תכנית הייצור, ולהתקדם באופן מושכל ונכון יותר עבורך.
בכל שלבי הייצור של דגם המוצר שלך, ייעשה שימוש בטכנולוגיות חדישות, ינוהל התהליך על ידי צוות מיומן, ורמת הגימור של המוצר תהיה גבוהה – כל זאת, על מנת לאפשר לך, הלקוח, התרשמות אמיתית ומדויקת מהמוצר טרם ייצורו הסדרתי .
כל תהליך בניית הדגמים מבוצע בעיבוד שבבי מלא, ובמחירים נוחים.
אנו מעבדים פוליקרבונט, ABS, אצטל, ניילון, ועוד ….
כשירות נוסף ללקוח, ועל מנת להשיג את הרושם המדויק ביותר האפשרי, אנו מציעים צביעת הדגם במפעלי תבנוגרף טייוואן ללא עלות נוספת.
לאחר ייצור מוצלח של דגם מוצר איכותי, נשמח להציע לך מטריית שירותים עניפה, אמינה, מדויקת ויעילה שתלווה אותך מכאן ועד לקבלת קרטון מוצרים להפצה…

בחינת מוצר לייצור סדרתי

מאפשר ללקוח לבחון מוצר לייצור סדרתי בטרם הוא משקיע בייצור תבנית יקרה