תכנון ופיתוח

TAVNOGRAPH

תכנון ופיתוח

בחברת תבנוגרף יודעים, כי שלב התכנון והפיתוח הוא זה האמון על קבלת תוצר סופי איכותי – כלומר עמיד, טוב, עונה לדרישות, יעיל – במחיר תחרותי.
לא כל לקוחותינו מכירים את עולם מוצרי הפלסטיק לעומק כפי שאנחנו מכירים  וזו הסיבה שאנחנו מעמידים לטובת לקוחותינו סוללת מומחים, צוות פיתוח מיומן ובעל ניסיון, שתפקידם להבין ביחד עם הלקוח את המטרה הסופית של המוצר המבוקש, לקרוא את תרשים הייצור שלו, או להכין אחד כזה עבור המוצר וללוות את לקוחות החברה משלב הסקיצה, דרך שלב פיתוח אבטיפוס, אל שלב ייצור סדרתי של מוצרי פלסטיק. כל זאת – תוך שימת דגש על ערכי העבודה שלנו – מוצר איכותי ויעיל, שירות מעולה, ועמידה בזמנים.

שירות זה זמין בפני לקוחות פרטיים וחברות, בהזמנת מוצרי פלסטיק שונים.

צוות התכנון של החברה יעבוד בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח ותוך הבנת הצרכים והיעדים העומדים בפני תהליך הייצור, יפתח אב טיפוס תוך שימוש במכונות בטכנולוגיה מתקדמת, ולאחר מכן יפנה את הייצור הסדרתי של המוצרים לאפיק המשתלם ביותר ללקוח, כאשר ניתן לייצר בארץ או בחו”ל.

בין הנקודות אותן יבחן צוות התכנון והפיתוח שלנו – אילו סוגי פלסטיק יתאימו במדוייק למוצר המתוכנן ולפונקציונאליות המתוכננת שלו? מה יהיה תהליך הייצור שיעמוד בקריטריונים שהוגדרו בצורה הטובה ביותר? כיצד נייצר את המוצר כך שיהיה עמיד, וקל לתחזוקה לאורך חייו? כיצד נתכנן את המוצר על מנת שיאפשר שימוש קל ונוח , הנדסת אנוש נוחה ותכנון הנדסי חסכוני? ועוד.

נדע להמליץ, לסייע ולתכנן איתך את התאמת חומרי הגלם למוצר הייעודי, תכנון יעיל של המוצר, חישוב עלויות לכמויות קטנות כגדולות, תכנון מוצרים בעלי עלויות אחזקה נמוכות ואורך חיים מתאים, תכנון יעיל של ייצור מוצרים , רכיבי מוצר פנימיים, מוצרי זיווד, ועוד.

ייצור דגם ראשוני של המוצר יאפשר ללקוח לבחון את המוצר המבוקש בטרם יחל בייצור סדרתי שלו. בתבנוגרף מייצרים דגמים ראשוניים באיכות גבוהה ובדיוק רב בעיבוד מכאני וחומר גלם על פי בחירת לקוח, על מנת לאפשר בחינה מדוקדקת ואמיתית של המוצר שיפותח בהמשך באופן סדרתי.

תכנון המוצר בחברתנו נעשה על ידי התוכנות : Solidworks, Cimatron

שלב התכנון והפיתוח

תכנון המוצר בחברתנו נעשה על ידי התוכנות : Solidworks, Cimatron