ייצור תבניות

TAVNOGRAPH

מחלקת ייצור תבניות

מחלקת ייצור תבניות שלנו בארץ ובמזרח מתמחה בייצור תבנית ייעודית עבור ייצור סדרתי של מוצר. מכאן, שתכנון, פיתוח וייצור תבנית איכותית תוביל בהמשך לייצור מוצר איכותי ואף להוזלה משמעותית במחירי הייצור שלו.
הכנת תבנית לייצור הינה מלאכת מחשבת, מכיוון שעליה להיות מדויקת ביותר, עמידה מאוד, להבין ולגלם את צורות המוצר הסופית, תכונותיו, ואפיוניו באופן מושלם ולשמור על תכונותיה אלה לאורך זמן תוך עמידה בלחצים שיפעיל עליה תהליך הייצור מבלי שתשתנה כלל, כך שהמוצר ה- 100,000 שייוצר בשימוש בתבנית יהיה זהה במדוייק לראשון שיוצר.

מחלקת ייצור תבניות בתבנוגרף עושה שימוש בטכנולוגיות חדישות מהמתקדמות בעולם, ובצוות איכותי, ומקצועי, ובעל ניסיון, על מנת לתכנן, לפתח ולייצר תבניות פלסטיק מדויקות. תכנות בכלי פיתוח ועיצוב מתקדמים ועל ידי אנשי מקצוע רבי ניסיון וביצוע ללא דופי, יאפשרו לך הלקוח, לקבל תבנית מושלמת לייצור מושלם וזהה של מוצריך . תבנית מדויקת ואיכותית ברמת המורכבות הנדרשת, הופכת את תהליך ייצור המוצר למדויקת ואיכותית.

מחלקת ייצור תבניות שלנו הינה חלק מהראייה הכוללת של המפעל, ואנחנו מכירים מקרוב גם את תהליכי הייצור והפיתוח של מוצרי פלסטיק, ויודעים כיצד לייצר תבנית איכותית ויעילה. היכולת להכיר את תהליך הייצור על כל שלביו תאפשר לנו לא רק לייצור עבורך את התבנית המושלמת, אלא גם להציע, לייעץ, ולאפשר חלופות בהמשך תהליך הייצור לבחירתך.

שלב התכנון והפיתוח

ייצור תבנית ייעודית עבור ייצור סדרתי של מוצר