חיתוך פלסטיק בלייזר

  • קטגוריה:כללי

חיתוכי לייזר החלו להתבצע כבר בשנת 1965 ומאז ועד היום הטכנולוגיה הזו רק הלכה והתפתחה יותר ויותר. כיום ניתן לראות שימוש בטכניקה של חיתוך בעזרת לייזר במגוון רחב של תעשיות כמו תעשיית הרכב, שילוט, מכונות ועוד מגוון רחב של תעשיות שונות. בעזרת הטכנולוגיה החדשה ניתן לבצע חיתוך של מגוון רחב של חומרים בעזרת אותה קרן לייזר, חומרים כמו מתכות, טיטניום, נייר שעווה, עץ, פלסטיק, בדים, קרמיקה ועוד. החיתוך מבוצע על ידי מיקוד של קרן הלייזר על החומר אותו מעוניינים לחתוך והזזה של הקרן בצורה הרצויה (כמובן, לשם דיוק מרבי, התזוזה הזו מבוצעת בעזרת מחשב).

היתרונות של חיתוכי לייזר

חיתוכי לייזר מכילים בתוכם יתרונות רבים, יתרונות אשר הפכו את השימוש בהם לנפוץ מאוד. בין היתרונות העיקריים של חיתוך חומרים בעזרת קרני לייזר ניתן למצוא:

  • הקטנה משמעותית בצורך לליטוש החומר ומזעור של הנזק אשר יכול להיגרם לחומר אותו מעבדים, עד לרמה כמעט אפסית.
  • אפשרות לחתוך מגוון רחב של צורות, גם צורות קטנות ומסובכות מאוד שכן קרן הלייזר מאפשרת דיוק מירבי.
  • כאמור מעלה, אפשרות לחתוך מגוון רחב מאוד של חומרים כמו מתכות, טיטניום, נייר שעווה, עץ, פלסטיק, בדים, קרמיקה ועוד.
  • אפשרות לייצר עבור מפעלים וחברות יצרניות גדולות אב טיפוס למוצר מסוים בצורה מהירה וזולה במיוחד.
  • חסכון בחומרים אשר מוזיל את עלויות הייצור בצורה משמעותית.
  • אפשרות לייצור של כמויות קטנות מבלי לגרום לעליה בעלויות היצור ליחידה.
  • בטיחות גבוהה של העובד אשר מבצע את החיתוך, כמעט אין סיכוי לפגיעה פיזית של העובד בעבודה מסוג זה.
  • חיסכון בחומרי גלם שכן התוצאה הסופית מדויקת ומנצלת היטב את גודלו של חומר הגלם אותו חותכים.

חיתוך לייזר בשימוש פרטי

בניגוד לעבר, בו היה ניתן לראות שימוש בטכנולוגיית חיתוכי לייזר רק במפעלים גדולים, כיום ניתן לראות שימוש בטכנולוגיה זו במגוון רחב של צרכים לשוק הפרטי. רבים בוחרים לבצע חיתוך לייזר על עץ עבור שלט הכניסה לבית, חיתוך לייזר על פלסטיק ליצירת קופסאות אחסון מיוחדות לצעצועי הילדים ועוד.

חיתוך פלסטיק בלייזר

אחד השימושים הנפוצים בטכנולוגיית חיתוך לייזר הוא חיתוך פלסטיק בלייזר. באמצעות טכנולוגיה זו ניתן לחתוך את הפלסטיק במהירות ובדיוק רב, ללא כל שאריות חיתוך וללא חימום ופגיעה בתבנית הפלסטיק. בעזרת חיתוך פלסטיק בלייזר ניתן ליצור שלטי חוצות, מגוון מוצרי ריהוט, מודלים ותבניות שונות. טכנולוגיה מאפשרת חיתוך מורכב ועדין ביותר, כך שניתן ליצור מוצרים בעיצובים יפהפיים עם רמת מורכבות גבוהה. כמו כן, חיתוך בלייזר חוסך לנו זמן וכסף רב, עקב האפשרות ליצור במהירות כמויות תעשיות גדולות וזהות של המוצר.

לכן, אם אתם זקוקים לשירותים של חיתוכי לייזר, בין אם זה לצרכים עסקיים ומסחריים ובין אם זה לצרכים פרטיים, פנו אל חברת תבנוגרף המבצעת חיתוכי פלסטיק או אל חברות אחרות המבצעות חיתוכים בחומר המבוקש והזמינו את השירות. תתפלאו לגלות עד כמה המחירים נוחים, בניגוד למה שרבים חושבים, ואילו זמני אספקה מהירים אתם יכולים לקבל עבור המוצרים להם אתם זקוקים.

You are currently viewing חיתוך פלסטיק בלייזר