צביעה והרכבה

מעבר לתכנון וייצור מוצרי פלסטיק שונים ברמות מורכבות ובכמויות שונות, מציעה חברת תבנוגרף גם שירותי גימור באיכות ללא פשרות. אם מוצרי הפלסטיק שיוצרו נדרשים לפעולות גימור מקצועיות, כמו הרכבת המוצרים לקבלת מוצר סופי, או צביעה באיכות גבוהה – נשמח לתת לכם גם שירות זה.
 
מחלקת צביעה והרכבה שלנו במזרח משלימה בעצם את מכלול השירותים שאנו מציעים ללקוח, כך שיוכל להיכנס אל משרדינו עם רעיון ולצאת עם מוצר ברמת גימור גבוהה.
 
אנו צובעים את חלקי הפלסטיק במזרח, בטכניקות של התזת גומי, Rubberizing, צביעה מטאלית לפי גווני RAL או Pantone, ברמת גימור גבוהה.
 
חדרי הצביעה מאובזרים ומצוידים במסנני אוויר ובבקרות איכות על מנת לאפשר צביעה חלקה וללא נוכחות מפריעים כגון חלקיקי אבק וכדומה. החומרים שבהם נעשה שימוש בתהליך הצביעה מבוקרים ואיכותם נבדקת. צוות עובדים מיומן מפעיל את תהליכי הצביעה על פי נהלים בעלי דרישת גימור גבוהה וכמו בכל תהליך אחר שאנו אחראים עליו, גם בתהליך צביעת המוצרים אנו מפעילים הליכי ביקורת קפדניים בכל פס ייצור, על מנת להבטיח שאיכות מצוינת של מוצר פלסטיק לא תיפול ברמתה לאחר צביעתו.
 
כמו כן, ניתן לקבל שירותי הרכבת חלקי פלסטיק, כאשר מספר חלקים מיוצרים מרכיבים מוצר שלם אחד. תוך שימוש בציוד הרכבה ידני ואנושי, או במכונות הרכבה אוטומטיות וחצי אוטומטיות, אנחנו מאפשרים הרכבה מדויקת המתבצעת בדיוק על פי צרכי הלקוח והאפיון שהתקבל על ידו.
 
גם מוצרים מורכבים המצריכים חיבור של עשרות חלקי פלסטיק, יורכבו ביד אמונה, באיכות גבוהה ותוך הקפדה על הפרטים בכל מוצר ומוצר, על מנת להגיש ללקוח מוצר סופי מורכב, צבוע, מרשים, ומוכן להפצה.
 
תבנוגרף גאה להציע ללקוחותיה, לנוחותם, חבילת שירות מושלמת, שתאפשר ללקוח לרכז את כל תהליך הייצור אצל ספק אחד, ולא תחייב אותו להתרוצץ בחיפוש פתרון מתאים אצל מספר ספקים. כשאנחנו מכירים את המוצר שלך, את תהליך הייצור שלו ואת הדרישות שלו, נוכל לצבוע אותו ולהרכיב אותו עבורך על מנת שתוכל לדעת שתקבל מוצר באיכות גבוהה ובגימור מרשים, בזמן ובמחיר סביר.