שירותים נוספים

TAVNOGRAPH

שירותים נוספים

לאורך השנים יצרנו שותפויות עסקיות עם מפעלים מובילים במזרח בעלי טכנולוגיות מתקדמות לייצור תבניות ולהזרקה ברמות הגבוהות ביותר עם אחריות של תבנוגרף.

שיתופי פעולה אלו יצרו אפשרויות לספק מוצרים מורכבים הכוללים צביעה, הדפסה, החדרת קשיחים, ציפויים והרכבות בסדריי גודל ענקיים.

תבנוגרף סין מספקת פתרונות ברמת איכות גבוהה ביותר למוצרי אלומיניום ומתכת פרופילים ויציקות זמק, תבניות סיליקון וגומי.

תבנוגרף בע”מ גאה להציע ללקוחות, לנוחיותם, חבילת שירות מלאה המאפשרת להם לרכז את כל תהליך הייצור בידי קבלן יחיד. זה חוסך זמן, כסף וצורך לחפש בשוק פתרונות מתאימים עם ספקים שונים. לאחר שנכיר את המוצר שלך, תהליך הייצור שלו והדרישות המיוחדות, נוכל לצבוע ולהרכיב אותו עבורך כדי שתדע שתקבל מוצר באיכות הגבוהה ביותר, בגימור מרשים, הכל במחיר תחרותי ותמיד על לוח זמנים.  תבנוגרף מציעה שירותי הרכבה, צביעה , הדפסה ואריזה לפי דרישת לקוח.  באמצעות שימוש בכלים ומתקני הרכבה מלאים וחצי אוטומטים, אנו מבטיחים הרכבה מדויקת שתעשה

בדיוק לפי צרכי הלקוח ומפרטיהם. גם מוצרים מורכבים המצריכים חיבור של עשרות חלקי

פלסטיק, יורכבו במיומנות ובהקפדה על הפרטים הקטנים, על מנת למסור ללקוח שלנו מוצר סופי מרשים בהרכבה מלאה, צבוע ומוכן להפצה.

מוצרים ופתרונות

ייצור תבנית ייעודית עבור ייצור סדרתי של מוצר

השרותים שלנו

בין הפתרונות המוצעים בחברתנו ניתן למצוא בניית דגמיםייצור תבניותהזרקות פלסטיקצביעה והרכבה, ריתוך אולטרה- סוניק ועוד.

באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, מכשור ,ניסיון רב וצוות מהנדסים ועובדים מיומן , אנחנו מסוגלים להציע לקהל לקוחותינו הרחב פתרונות מקצועיים, איכותיים, וזריזים, בהזמנות עבודה גדולות כקטנות.