תכנון וייצור דגמי פלסטיק נדרש  לצרכים שונים. כאשר יזם מחפש משקיעים הוא נדרש לא רק לפרזנטציה  של המוצר. לא אחת הוא עשוי להידרש להציג אב טיפוס  של המוצר, כדי להמחיש את היתכנותו ואת כדאיות ייצורו כמוצר סדרתי שנותן מענה לצורך או לביקוש כל שהוא.

כאשר לקוח פוטנציאלי רוצה לבחון טיב מוצר ואיכותו אף הוא עשוי להתנות את רכישתו בבדיקה יסודית של דגם ראשוני שלו, אשר גם לצורך ייצורו עשויה להידרש תכנית ותבנית ייצור למוצר יחיד או לפרטים בודדים.

דגמים מפלסטיק של מוצרים שאמורים להיות מיוצרים מחומרים יקרים יותר עשויים להספיק לבחינת תכונות מסוימות שלהם. פעולת תכנון וייצור דגמי פלסטיק קודמת לייצור הסדרתי. בשלב  מקדמי זה ניתן לבחון היבטים שונים של המוצר עצמו, לעדכן את התכנית העסקית הכרוכה בשיווקו, לרבות עדכון מחירו על פי פרמטרים שונים המשפיעים על עלויות ייצורו,  בחינת הנדסת האנוש של המוצר ועוד.

תכנון כשלב אסטרטגי

תכנון ייצור המוצר מאפשר לאפיין את המוצר עצמו. כאשר מיוצר אב טיפוס ראשוני (אגב באמצעות תכנון בעזרת מחשב ניתן לערוך הדמיה תלת ממדית שלו, המקלה  על בחינת המוצר).

לתכנון דגמי פלסטיק עשוי להיות השפעה לא רק על כמויות הייצור אלא על עצם כדאיות הייצור. התכנון עשוי לגלות נקודות תורפה בשלבי הייצור או במוצר המוגמר. ייצור המוצר על פי התכנון מאפשר לשנות מרכיבים שונים תוך כדי תנועה, בדרך לקבלת המוצר המוגמר.

חשוב לציין שאותה גברת בשינוי אדרת עשויה  להיראות כגברת אחרת. הואיל ואין הזדמנות שנייה להותיר רושם ראשוני חיובי ו…. מרשים, חשוב  להקפיד על גימור המוצר ועיצובו.  אם אתם מבקשים להסתייע בשירות מקצועי של תכנון וייצור דגמי פלסטיק מומלץ ביותר לייחד מחשבה ומשאבים גם לחזותו של המוצר. אשר על כן יש לבחור צבע מתאים, הולם ומרשים.

דגמים מפלסטיק של מוצרים מפלסטיק נותנים תמונה מלאה על המוצר הסופי, היות שלא נדרשת המרת חומרים. הדגם המוחשי הוא שלב מתקדם לקראת האישור הסופי של המוצר. על מנת לוודא כי אתם עושים את הצעדים הנכונים, המושכלים, בדרך ליצירת מוצר מוגמר שייתן מענה מלא לביקוש או לדרישת הלקוחות אתם מוזמנים לפנות באמצעות הטופס המקוון לקבלת מידע והצעת מחיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *